Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet.

Latest News

    No posts were found.

Share this
OFK BrančNovinky z kabíny Rozhovor so Zoltánom Čekeyom – trénerom A mužstva
cekey_titulka

Rozhovor so Zoltánom Čekeyom – trénerom A mužstva

Pred ostrým štartom jarnej časti súťaže tu máme aj druhý rozhovor, po športovom riaditeľovi sme na slovíčko skočili aj s hlavným trénerom A mužstva, Zoltánom Čekeyom.  Pýtali sme sa na blízku budúcnosť ale aj otvorene na cieľ nadchádzajúcej časti sezóny.

Jarná časť sa už blíži, vráťme sa ale ešte k tej zimnej, aká bola vašimi očami, ako ste s ňou spokojný?

Prebehla podľa mojich predstáv, trénovali sme aj na umelej tráve, na ČFK, odohrali sme kvalitné zápasy. Aj noví hráči sa dobre adaptovali do kolektívu. Mužstvo je pripravené na odvetnú časť.

Nie je tajomstvom, že uprednostňujete ofenzívne rozloženie 3-5-2, tomu zodpovedajú aj posily. Podarilo sa vám však uloviť aj zaujímavú posilu do zadných radov, stále len 20-ročného Simona Kupču, sledovali ste jeho výkony pred príchodom do klubu?

Áno bol si u nás aj zatrénovať, šírili sa o ňom dobré chýry, ktoré v príprave potvrdil. Čo sa týka rozloženia, v príprave sme skúšali aj 4-4-2, uvidíme, ktoré použijeme v ostrom zápase, ale chceme hrať atraktívny, ofenzívny futbal pre oko náročného diváka.

Podarilo sa vám do zostavy zapracovať mladých, vtedy 16-ročných chlapcov Ružičku a Hozlára, na čo v Branči nemalo veľa trénerov odvahu, možno aj preto nám tam chýba jedna generácia hráčov. Sledujete aj ďalších hráčov, môžeme sa tešiť na ďalších mládežníkov v A tíme?

Áno, priorita je postupne zapracovať čím viac domácich odchovancov, ktorí budú nosnými piliermi do budúcna. Šancu určite dostanú aj v majstrovských zápasoch. Trojica Jánošík, Hozlár, Ružička sú veľkou budúcnosťou futbalu v Branči.

Mnohých fanúšikov (nie len) Branča zaujíma, či aj naďalej uvidia bývalého reprezentanta Mariána Hada.

Áno, Majo bude pokračovať aj naďalej v Branči.

Na jar nás čakajú ťažké zápasy vonku, hlavne ten na Dyčke, čo treba oproti domácemu zápasu, ktorý sme s nimi odohrali, zlepšiť?

Každý zápas bude ťažký. Pôjdeme od zápasu k zápasu. Pred duelom s Dyčkou už môže byť o postupujúcom rozhodnuté.

Prvú polovicu sezóny nás trápilo veľa zranení. Ako to vyzerá aktuálne? Pôjdeme do zápasu s Veľkým Kýrom v plnej sile?

Do zápasu s Veľkým Kýrom ešte nie, ale do prvého majstrovského by mali byť všetci hráči fit.

Laciho Kazána sme sa pýtali, kde vidí Branč o 5 rokov. Vás sa spýtam, kde ho vidíte o rok? Sú ciele pre jar len tie najvyššie?

Klamali by sme si všetci, ak by sme povedali, že nie sú tie najvyššie. Ja som maximalista, takisto aj vedenie. Áno, chceme vyhrať ligu.

Kategórie: